Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta


« | Strona główna | »

Ziemowit

Dodał kacper | Styczeń 13, 2015

PENSJONAT AGROTURYSTYCZNY -ZIEMOWIT-W KARKONOSZACH połozony jest 650 m. n.p.m., w miejscowości Niedamirów koło Lubawki. Wieś Niedamirów z dwóch stron graniczy z Czechami. Znajdują się tu dwa turystyczne przejścia graniczne: Niedamirów-Bobr i Niedamirów-Alberice. Przepiękna, malownicza okolica z nieskażonym środowiskiem naturalnym zapewnia zdrowy i atrakcyjny wypoczynek przez cały rok.Gwarantujemy wypoczynek, w miłej rodzinnej atmosferze, z dala od ruchliwych ulic w gustownie urządzonych pokojach…

Chętnie witamy indywidualnych gości i grupy zorganizowane. Oferujemy wyżywienie (także wegetariańskie ) oparte w głównej mierze na tradycyjnej polskiej kuchni. Naszą specjalnością jest pieczony dzik nadziewany kaszą, wędzone pstrągi, podawane na gorąco, pstrągi z grilla, pierogi i żurek.ZIEMOWIT posiada doskonałe warunki do organizowania zjazdów, szkoleń , sympozjów i wszelkiego rodzaju imprez towarzyskich. Do tego celu służy sala kominkowa lub drewniana zadaszona weranda.Przyjemnością jest spędzanie czasu w stylowej sali kominkowej ze sprzętem RTV i wideo.

Do dyspozycji gości przygotowano różnorodny księgozbiór , zestaw map i gier planszowych , a gospodarze z przyjemnością rozegrają z gośćmi partię szachów, scrabbli lub brydża.Proponujemy i polecamy:imprezy okolicznościowe,kuligi,przejażdżki w siodle na kucykach,ogniska z pieczeniem kiełbasek, barana, dzika łowienie pstrągów w prywatnym stawie,wędzenie i grillowanie pstrągów.ZIEMOWIT stanowi doskonałą bazę wypadową dla NARCIARZY.

Po stronie polskiej w Lubawce czeka na amatorów białego szaleństwa wyciąg o dlugości 600m. Po stronie czeskiej czynnych jest kilka wyciągów , które zadowolą początkującego i zaawansowanego narciarza. Wieczorem, po całym dniu zmagań na stoku, czeka na gości w ZIEMOWICIE gorący,pyszny posiłek,ciepły kominek i domowa atmosfera.

 

Szczegółowe informacje: WI-FI, Osobny aneks kuchenny, Zwierzęta

Kategoria: Agroturystyki, Niedamirów | Brak komentarzy »

Komentarze